Silna bolesność podbrzusza a miesiączka

Dzień dobry, mam 21 lat, od pół roku sypiam ze swoim chłopakiem, od pół roku też mam regularne miesiączki. Teraz niby jest na czas, ale bardziej wygląda to tak, jakbym sikała krwią. Jest ona czysta, bardzo jasna (co nigdy się nie zdarzało), dochodzi silny, paraliżujący ból podbrzusza i uczucie jak przy zapaleniu pęcherza. To dopiero pierwszy dzień, czy jest się czym martwić?

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego nie jestem w stanie tego stwierzić jednoznacznie. Jeżeli charakter miesiączki jest znacząco odmienny od zwykle występującego sugeruję kontakt z ginekologiem. Ból podczas oddawania moczu możę wynikać z infekcji układu moczowego lub być związany z dolegliwościami bólowymi podczas okresu.