Ból brzucha od podbrzusza do krocza

Witam, od 2 dni mam problem... Przy oddawaniu moczu strasznie boli mnie podbrzusze, aż do krocza i nie mogę do końca się wypróżnić... Uczucie jest dość dziwne to jakby coś się zamykało i nie pozwalało się do końca załatwić, odczuwam potrzebę załatwienia się lecz nie mogę. A przy okazji leci mi przy sikaniu krew... W 100% nie jest to okres...co to może być?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane dolegliwości mogą sugerować kamicę układu moczowego lub zmianę organiczną pęcherza moczowego.
W celu określenia przyczyny konieczne może być badanie usg.

Wskazana jest konsultacja urologiczna.