Czym jest spowodowany ból w prawej pachwinie?

Witam, mam ból w prawej pachwinie. Odczuwam go jak siedzę, takie rżnięcie, pieczenie, nie mogę sikać , pije dużo wody, ale mam parcie i nic. Chodzę - boli mnie, leżę - czuje ból. Czuje też parcie na pęcherz, idę siku i kropla z płaczem albo wcale. Proszę o pomoc! Dziękuję. Ewa

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane objawy mogą sugerować zarówno kamicę układu moczowego jak i zakażenie tego układu. Na podstawie powyższego opisu niestety nie można jednoznacznie rozpoznać przyczyny tych dolegliwości.
Aby stwierdzić co jest przyczyną tych objawów konieczne jest badanie urologiczne i ewentualnie badania dodatkowe.

Proponuję skonsultować problem z urologiem ewentualnie z lekarzem rodzinnym.

Redakcja abcZdrowie.pl