Bolesność brzucha u 21-latki

Witam, od grudnia mam ciągle opuchniete jelita, bóle brzucha, ataki puchnie brzuch robi mi się bardzo duszno i słabo jak bym miała zemdlec, ale nie mdleje, mam uczucie kamienia w brzuchu i schudlam 15 kg gastroskopii i kolonoskopia nic nie wykazała, USG też, zaczęło się tak że spuchla mi pierś i na kosci ogonowej zrobiły mi się 3 guzki, po paru dniach dostalam pierwszego ataku było to 24 grudnia, lekarze twierdzą że nic mi nie jest, a ja nie daje sobie rady, zyc mi się nie chce,mam 21lat kobieta

Aleksander Ropielewski

Objawy jakie pani opisuje sa bardzo niepokojące, jednak mało charakterystycnza, aby na ich podstawie postawić rozpoznanie, dlatego bez przeprowadzenia badania i uszczeółowienia wywiadu lekarskiego nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi i sugeruję kontakt z lekarzem gastrologiem.