Bolesność brzucha w różnych porach dnia

Co mam zrobić, jeśli od jakiegoś czasu boli mnie o różnych porach brzuch? Czasem na górze, czasem podbrzusze. Badanie ginekologicznie miałam robione 3 mies. temu i było ok. Wyniki ogólne też mam dobre, a ze stresu nie może być, bo nie żyję w stresie.

Witam Panią,

Warto udać się do gastrologa. Być może będą konieczne dodatkowe badania, takie jak gastroskopia, czy kolonoskopia. Wszystko zależy od wywiadu i badania przedmiotowego. Przyczyn takich dolegliwości może być wiele, tak więc warto, aby lepiej "przyjrzał się" pani specjalista chorób wewnętrznych lub gastrolog.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz