Bolesność głowy a omdlenie u 18-latki

Witam.Jestem kobietą,mam 18 lat.Dzisiaj zemdlałam i podczas utraty przytomności miałam drgawki i podobno dziwnie charczałam.Jedyne co pamiętam z tego zdarzenia to moment gdy swobodnie stałam i czułam się dobrze,i moment gdy babcia mnie ocuciła.Nawet nie pamiętam momentu gdy robiło mi się słabo.Miałam wykonywane EEG kilka lat temu i wyniki były dobre.Alkohol spożywam bardzo sporadycznie,popalam papierosy od 3/4 lat.Miewam dość częste bóle głowy(mam wrażenie,że są one zależne od ciśnienia).

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z neurologiem. Bez poszerzenia dianostyki i zebrania dokładnego wywiadu lekarskiego trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi.