Omdlenia z drgawkami u 25-latka

Witam, dzisiaj miałem po raz kolejny 3 omdlenie z drgawkami. Omdlenie następuje po nagłym zawrocie głowy, następne co pamiętam to cucenie. Wystąpiły drgawki, po "ataku" czułem się normalnie i byłem w stanie pracować fizycznie. Miałem robione EEG, które wyszło dobrze.

Należałoby poszerzyćdiagnostykę.
Z jednej strony w kierunku zaburzeń układu sercowo-naczyniowego; np spadki ciśnienia tętniczego, zaburzenia rytmu serca ( też może występować utrata przytomności z drgawkami).
Wskazana jest też diagnostyka w kierunku padaczki ( prawidłowy wynik badania EEG nie wyklucza padaczki). W tym wypadku najważniejszy jest wywiad od pacjenta oraz relacja świadków zdarzenia. Czasami wykonuje się badania dodatkowe np próby prowokacyjne.