W jaki sposób pomóc kobiecie z Alzheimerem w stopniu głębokim?

mama jest chora na alzheimera w stopniu głębokim - teraz dołączyły się ataki drgawkowe, czy omdlenia z drgawkami - najpierw jest nagły krzyk, potem wypręzenie ciała - potem drgawki potem odzyskuje przytomnosc - ale lezy po takim ataku do dwu tygodni ... jestesmy juz przy piątym ataku eeg - nieprawidłowe ale nie wskazuje na padaczkę - w zwiazku z tym nie ma leków tylko luminal - który mam podać jesli podejzewam ze atak sie zbliza. mam skierowanie do neurologa. co robic?

Proszę to pytanie skierować do neurologa, natomiast jeżeli pojawiły się takie objawy, proszę skonsultować się z lekarzem
Pozdrawiam