Bolesność głowy, kręgosłupa przed miesiączką

Witam,moja córka od paru lat ma problemy przed miesiączką,silne bóle głowy częściowy brak widzenia ,bółe kregosłupa,miala wszystkie badania niby wszystko ok,a prawie co miesiac jest tak jak wyzej opisuje ,moze pan doktor coś pordzi na to ,ponieważ to jest bardzo uciążliwe ,corka musi sie uczyc teraz jest rok maturalny a nie jest w stanie skupic sie na uczeniu ,bardzo prosze o rade ,moze jakies jeszce badania trzeba pzreprowadzić ,?pozdrawiam serdecznie GRazyna

Witam,

powyższe objawy sugerują dość silnie wyrażony PMS (zespół napięcia przedmiesiączkowego) u córki.

Wskazana byłaby wizyta u ginekologa i zastosowanie tabletek antykoncepcyjnych, które zniwelują tak silne objawy związane z cyklem hormonalnym.

pozdrawiam!