Bolesność głowy w nocy a leki na rozrzedzenie krwi

Witam serdecznie Co mozna wziasc na uporczywy bol glowy, ktory jesli sie zaczyna to przewaznie w nocy. Bol jest cisnieniowy morfologia krwi wychodzi ok, krew mam ;;gesta;; tak lekarze mowia. Czy oprocz srodka przeciwbolowego mozna cos na rozrzedzenie krwi zeby lepiej dopywala do glowy.

Samochód też naprawiałby Pan na własną rękę na podstawie porad z internetu i postawionej przez siebie diagnozy?

W przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, charakter, czas trwania, objawy towarzyszące itd itd...Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych.