Bolesność klatki piersiowej a EKG i echo serca
Witam. Od kilku miesięcy odczuwam uciskający ból w klatce piersiowej i żebrach po lewej stronie. Czasami bardzo mocno boli lewa pierś. Miałam robione EKG i ECHO serca badania wyszły dobre. Byłam też u ortopedy był robiony RM kręgosłupa ale nic niepokojącego nie wykazało. Co może być przyczyną bólu? Do jakiego specjalisty się udać?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Jeżeli ortopeda i kardiolog nie znaleźli nieprawidłowosći to sugeruję kontakt z neurologiem.