Bolesność klatki piersiowej na tle nerwowym

Pobolewanie to trw juz 3 miesiące Co może powodować ból tylko w jednym miejscu klatki piersiiwej w jednym punkcie 3 m nad sutkiem i 3 cm w stronę mostka ( tylko w jednym punkcie przeważnie )czasami kujacy , czasami tak jak by pieczyacy non stop ale jest i znika i znów jest ...nieodczuwalny w czasie pracy .gdy się czymś zajmę , powraca zaraz gdy skończę . Tabletka przeciwbólowe chyba nie pomaga ibuprofen . .. czy może to być przewlekły nerwobol..

Aleksander Ropielewski

Możliwe, żę jest to nerwoból, jednak aby to stwierdzić należy wykonać badania obrazowe i dodatkowe w kierunku patologii serca, płuc i klatki piersiowej. Zdecydowanie sugeruję kotakt z lekarzem. Bez dodatkowych informacji nie jestem w stanie stwierdzić co jest przyczyną Pańskich dolegliwości.