Bolesność klatki piersiowej podczas wdechu

Witam wszystkich mam 28 lat i od kilku dni mam bóle w klatce piersiowej po lewej stronie, nasilają sie podczas głebszego wdechu. Ból pojawia sie równiez przy zmianie pozycji np wstanie z łóżka albo przy prubie podniesienia ciężkich przedmiotów. Dodam jeszcze ze przed wystapieniem problemu zacząłem biegac przez ponad tydzien codziennie ( wczesniej tego nie robilem a moja kondycja nie była najlepsza). Wraz z rozpoczeciem cwiczen biegowych rzuciłem palenie

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

takie bóle najprawdopodobniej są wynikiem dużej intensywności ćwiczeń. Sugeruję zaprzestać wysiłku do ustąpienia bólu (około 1-2 tygodnie) i po tym czasie spróbowanie wysiłku na nowo.

Pozdrawiam.