Bolesność kolana a wynik MR
Mialem kiedys badanie u ortopedy,na wyprostowanej nodze napialem miesnie nog,a on scisnal miejsce nad kolanem,bol byl nie do wytrzymania. Nie zapamietalem co to bylo,zrobilem rezonans stawu i zanioslem do innego lekarza bo ten wczesniejszy juz tam nie pracowal.Nowy lekarz stwierdzil ze nic powaznego nie ma,dal recepte na structum,bralem 3 miesiace,przerwa potem 2 miesiace.Kolana dalej bola,nie wiem gdzie z tym isc.

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Witam,
Schorzenie które Pan opisuje to najprawdopodobniej chondropatia stawu rzepkowo-udowego. Jeżeli leczenie doustne nie pomogło sugeruję tzw wiskosuplemntację czyli zastrzyki dostawowe.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu