Przeskakiwanie w kolanie u 27-latka
Witam mam problem z lewym kolanem bez urazowo,zaczęło się od przeskakiwania coś w kolanie,po naprostowaniu nogi tak jakby wracało na swoje miejsce.Obecnie przestało mi przeskakiwać ale odczuwam nie raz bół jak dłużej zginam kolano i nagle prostuje,np przy przysiadzie jak obciążam lewą nogę,ból promieniuje od wewnętrznej strony nogi do przodu,i trwa nie raz cały dzień a nie raz 3 min,jest znośny dlatego moge chodzić.Załanczam zdjęcie RTG kolana. http://zapodaj.net/5ecc559d472cc.jpg.html

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Szanowny Pani,
Pana opis może sugerować chondropatię stawu rzepkowo-udowego jednak sugeruję kontrolę u specjalisty ortopedy w celu postawienia ostatecznej diagnozy.
Z poważaniem,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu