Przeskakiwanie w kolanie i strzelanie kości

Od kilku tygodni cos przeskakuje mi w kolanie, slychac ten chrupot jak chodze. Nie przeszkadza wprawdzie w chodzeniu, ale po prostu nie daje spokoju. Co to mogloby byc?

Witam,
Jeżeli przeskakiwanie nie jest bolesne i nie daje uczucia blokowania się stawu proszę się nie przejmować. Oczywiście ostateczną diagnozę może ustalić specjalista ortopeda podczas badania jednak najprawdopodobniej jest to zjawisko kawitacji.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu