Bolesność kolana po rekonstrukcji ACL

Witam, jestem dwa miesiące po rekonstrukcji acl.Moj wynik rezonansu: zarzepkowo niewielka ilość wysieku, strefa obrzęku szpiku w otoczeniu kan. Piszczelowego oraz implantu udowego.pojedyncze nadzerki chrząstki stawowej na krawędzi bocznej kłykcia przysłowiowego kości udowej ( w miejscu mojego bólu, który uniemożliwia mi normalne funcjonowanie), nieco obrzekniete i pogrubiale więzadła pcl.To tylko najważniejsze rzeczy które mnie martwia. Co to może oznaczać? Ból jest ciągły, nawet w nocy.Pomocy:(

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Bez możliwości zbadania, ciężko o komentarz. Proszę pamiętać, że rezonans jest tylko badaniem dodatkowym, które ma pogłębić wiedzę lekarza na temat stanu pacjenta. Polecam wizytę w poradni ortopedycznej.

z poważaniem
Michał Kurek