Bolesność kości, mięśni i obrzęk twarzy a spadek poziomu leukocytów i limfocytów

Przewlekła białaczka limfatyczna - wahania liczby leukocytów i limfocytów Witam, w październiku stwierdzono u mnie przewlekłą białaczkę limfatyczną (WBC-34,4, LYM-29,4, %LYM-85,6, %NEUT-11,2). Po 2 miesiącach nastąpiła zmiana (WBC-12,8, LYM-10,0, %LYM-78,0, %NEUT-13,9). Pomimo spadku liczby limfocytów i leukocytów nasiliły się bóle mięśni i kości, pojawia się i znika obrzęk twarzy. Proszę o o poradę czy bóle i obrzęk są objawami białaczki, czy wynika to z czegoś innego. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie, aby móc coś powiedzieć. Proponuję udać się do swojego lekarza prowadzącego, bez poznania szczegółów dotychczasowego leczenia nie można się wypowiadać.