Bolesność kręgosłupa a przyjmowanie Refastinu

Witam, mam 19 lat i mam pewien problem od jakiegoś czasu boli mnie kręgosłup w okolicy 3 kręgu lędźwiowego. Mogę dokładnie palcem wyczuć ognisko bólu. ból promieniuje do pośladka i do nogi, zwiększa się po intensywnym ruchu, natomiast zmniejsza podczas leżenia. Lekarz przepisał refastin, po którym zaczęło mi się odbijać i burczeć w brzuchu, a także mam zaparcia. Ostatni raz brałem tabletkę w czwartek, a objawy nie mijają. Bardzo boję się że ma coś z trzustką, Ile dni te objawy pozostaną?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza prowadzącego leczenie.