Bolesność kręgosłupa po zabiegu operacyjnym u 39-latki

Witam,ok. 6 miesięcy temu lekarze przeprowadzili operację MIKRODISCEKTOMIA L4-L5 oraz L5-S1 po lewej mam teraz problem z silnym bólem kręgosłupa, otrzymałam parę opinii że lekarze powinni zastosować stabilizację ortopedyczną której zabrakło przez co mój kręgosłup przekrzywił się mocno w lewo i całe ciało również. Moje pytanie to czy lekarze powinni zastosować stabilizację czy też nie? lekarz prowadzący mocno upiera się ,że takowej być nie powinno,że ból i kwestia przekrzywienia jest normalna

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię udzielić jednoznacznej odpowiedzi nie znając dokładnie sytuacji klinicznej.

Piotr Pilarski

W niektórych przypadkach się stosuje w innych nie. Bez znajomości całej dokumentacji ciężko się wypowiedzieć. Jeśli ma Pani wątpliwości sugeruję wizytę u innego ortopedy.

Pozdrawiam.