Rezonans magnetyczny kręgosłupa 67-latki

Rezonans kręgosłupa-opis:Zmiany zwyrodnieniowe stawów miedzykrgowych l4/L5 ,z towarzyszącym pogrubieniem wi azadeł żółtych Powyższe zmiany prowadzą do przewężenia zachyłków bocznych i tylnej części kanałaku kręgowego na poziomie L4/L5. Zmainy także na poziomie L5/S1 oraz w pozostałych segmentach kręgosłupa lędziowego. Naczyniak o srednicy ok.2,5 cm w trzonie L-3. Proszę o opinię neurologa. Bóle mam ogromne i kłopoty z chodzeniem i wstawaniem. Teresa.

Badanie MRI wykazuje dyskopatię zwyrodnieniową wielopoziomową :
"Zmiany zwyrodnieniowe stawów miedzykrgowych l4/L5 ,z towarzyszącym pogrubieniem wi azadeł żółtych Powyższe zmiany prowadzą do przewężenia zachyłków bocznych i tylnej części kanałaku kręgowego na poziomie L4/L5. Zmainy także na poziomie L5/S1 oraz w pozostałych segmentach kręgosłupa lędziowego. Naczyniak o srednicy ok.2,5 cm w trzonie L-3."
Czy ma Pani nadwagę, żylaki, inne schorzenia??
Konieczne dalsze leczenie i rehabilitacja; Neurolog, Ortopeda.