Wynik TK kręgosłupa lędźwiowego u 36-latki

witam mam pytanie o to mój wynik tk kręgosłupa lędżwiowego zmiany degeneracyno-wytwórcze kręgów lędżwiowych pod postacją osteofitów sklerotyzacji krawędzi i hipertrofii wyrostkłw stawowych nieznacznie zwężone przestrzenie i otwory mk na l3/l4 l4/l5 l5/s1na poziomie l3/l4 nieznaczna wypuklina na poziomie l4/l5 wypuklina z możliwym podrażnieniem korzenia l5 po str lewej stan po spondylodezie l5/s1 i 5 operacjach stygmaty przebytej choroby scgeuermanna piersiowo lędżwiowego proszę o odpowiedż

Przykro mi, ale portal nie jest miejscem interpretacji wyników badań.
Proszę zgłosić się w tym celu do swojego lekarza prowadzącego, który ma dostęp do pełnej dokumentacji pacjenta.