Bolesność mięśni, senność a możliwe przyczyny

Witam Czuje ból wszystkich mięśni tak jakby zakwasy oaz ogólne zmęczenie i senność. Mam problem żeby się nad czymś skupić. Czasami trwa to kilka dni. Zauważyłam że zazwyczaj pojawia się jak mam dużo pracy, dużo zajęć, wracam późno do domu i czasami nie mam czasu zjeść posiłków. Codziennie ćwiczę około 1h bo mam bóle kręgosłupa. Ćwiczenia są lekkie i wykonuje je codziennie więc nie wydaje mi się żeby mogły spowodować zakwasy.

Piotr Pilarski

Sugeruje Panu zaprzestanie ćwiczeń na 2 tygodnie i sprawdzenie czy bóle ustąpią. Jeśli tak to przyczyną są ćwiczenia fizyczne jeśli nie proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.