Bolesność nadgarstka u 25-letniej osoby

Witam. Mam 25 lat i od pewnego czasu boli mnie nadgarstek Nigdy nie miałam urazu choć rekreacyjnie grałam siatkę. Wcześniej też odczuwałam ból w lewym nadgarstku ,czasem również w prawej, a czasami w obu na raz, jednak zawsze po jakimś czasie sam znikał. Aktualnie ból trwa 4 dni. Nie mogę utrzymać np patelni, a ból objawia się nawet gdy rękę mam prosto (nie wspomnę już o zginaniu jej w obie strony) dodatkowo teraz odczuwam czasowe promieniowanie w stronę łokcia i palców małego i serdecznego.

Aleksander Ropielewski

Objawy mogą sugerować chorobę reumatoidalną lub ucisk na nerwy. Bez przeprowadzenia badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z lekarzem.