Bolesność okolicy łopatek u 24-letniej osoby

Dzień dobry Dzisiaj około 12 godziny poczułem ból w okolicach łopatek. Podobny do uczucia jakie się ma gdy się nadwyręży mięśnie dużym ciężarem. W ciągu około 4 godzin ból przemieścił do lewego ramienia, a następnie do przedramienia i zanikł. Po chwili znów pojawił się w ramieniu. Wydaje się jakby coś mi "spływało" przez tętnice. Czy może to być coś poważnego co powinienem skonsultować z lekarzem?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. proponuję udać się do lekarza rodzinnego.