Bolesność okolicy płuca u 20-latki

Mam 20 lat. Kilka tygodni temu dosyć ciężka koleżanka chciała mnie wystraszyć i skoczyła na mnie z zaskoczenia. Od tamtej pory boli mnie z jakby z tyłu lewego płuca. Ból jest codziennie, pojawia się przy głębokim wdechu w pozycji zgarbionej oraz przy różnych pozycjach naciskających na tamto miejsce. Przy wyprostowanej pozycji to nie występuje. Co mogło się mi się stać i do jakiego specjalisty powinnam się z tym udać? Ból jest do zniesienia, ale to uciążliwa sytuacja dla mnie. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.