Bolesność okolicy serca i brzucha po zapaleniu trzustki

Witam jestem po ostrym zapaleniu trzustki.Przebywałem prawie tydzień w szpitalu w połowie listopada,po szpitalu dostałem skierowanie na badania krwi i moczu a do tego na tomografie komputerową ale termin mam dopiero na marzec.Wyniki z krwi i moczu wyszły chyba za niedobre Amylaza w moczu 454 a we krwi 115. codziennie mnie boli w okolicach serca i na dole brzucha po lewej stronie czuje promieniowanie.ps.usg brzucha w szpitalu trzustka w obrębie głowy powiększona do 48mm niejednorodna .

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie konieczna jest wizyta u lekarza prowadzącego, ktory oceni obecne stężenie enzymów trzustkowych we krwi i w moczu i dokona interpretacji w odniesiesieniu do stanu klinicznego. Pozdrawiam