Bolesność palca a uszkodzenie nerwu

Witam mam 20 lat i takie pytanie.od jakiegos czasu mam taki dziwny bol na dole palca wskazujacego podczas chwytu lub ucisku tego miejsca. Nie jest to nawet bol a takie uczucie przechodzenia pradu przez palec lub mrowienia tego palca.czy moze to byc podraznienie jakiegos nerwu podczas cwiczenia lub cos podobnego? (Silownia / trening pilkarski) prosze o pomoc.

Renata GrzechociĹska

Tak,może być to związane z uciskiem na nerw. Proponuję udać się do ortopedy lub neurologa.