Bolesność piersi a obecność torbieli u 27-letniej kobiety

Witam mam pytanie odnosnie torbieli piersi od kilku dni boli mnie lewa piers i troche mnie to niepokoji pol roku temu robilam usg piersi i prucz toebieli nic nie wykazalo tylko ze mam piersi gruczolowate jestem tydzien od miesiaczki stosuje antykoncepcje badam piersi sama nic zawsze zaraz po miesiace ale niczego nie wyczuwal peucz gruczolu w ciazy nie jestem czy ten bol piersi moze byc spowodowany torbielami

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić ewentualną przyczynę i ewentualne postępowanie.