Bolesność piersi a rozregulowanie cyklu miesiączkowego

2 mies. temu miałam sprawdzane piersi samobadaniem przez ginekologa. do tej pory wszystko bylo ok.jakis miesiąc temu zaczeły mnie bolec piersi na poczatku sie nie przejęłam bo planujemy dziecko wiec myslam ze może jestem w ciazy ale ciazy nie ma a piersi jakby mi urosły i bola czasem mocniej a czsem tylko przy dotyku i wydaje mi sie ze rozregulował mi sie cykl raz mam 22 dc raz 26 .co to może być?mierząć temp w zeszłym cyklu najwyższa była 36.4 czy mam cykle bez owul?czego mąga boleć piersi?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak mogą występować. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.