Starania o dziecko a zanik śluzu

zaczelismy starania o dzidzie po mies. pojawil się śluz wiec przy cyklach 24-26to owulchyba powinna przypadac na ok.11 dc jakies 2 mies.temu bedac u gin.stwierdzil tak bo widzial pęcherzyk dzis mam 12 dc i robiac testy owul.nic jeszcze nie wykazały. test zaczełam robić w 10dc.teraz OD 2 dni zanikł mi śluz tzw nie widac go na bieliznie tylko podczas stosunku czuje że jest mokro.moja temp mierząc w 1 dzień mies.36.3, 36.3, 36.1, 36.1, 36.1, 36.2, 36.2 , 36.4, 36.0, 36.1 ,36.1. o co w tym chodzi

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spokojnie się starać. niestety nie jest tak ze od razu dochodzi do ciąży. Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Mogą występować u Pani cykle bezowulacyjne