Bolesność piersi i podbrzusza. Czy jestem w ciąży?

Witam, mam 20 lat i ostatnią miesiączkę miałam 23/24 października, od tego momentu współżyłam metodą przerywaną. Dziś jest 26., a ja nadal nie mam okresu, miałam objawy: bóle piersi, podbrzusza, a teraz już nie są takie obolałe i raczej nabrzmiałe, i tylko sutki delikatnie.
Wykonałam 25 listopada test i wyszedł negatywnie. Mam zaburzenia hormonalne i przyjmowałam M*** leczniczo, potem przerwałam leczenie, wcześniejsze miesiączki wypadały 19. i były co miesiąc z 1-2 dniowym opóźnieniem, nie wiem, dlaczego tak się przestawiło.
Strach mnie paraliżuje na myśl o ciąży, ponieważ w żadnym wypadku nie mogę sobie na nią pozwolić. Czy to już przesądzone? Dodam jeszcze, że występowały plamienia śluzowe i brązowe. Nie wiem, co mam robić.
Bardzo proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
jeżeli dochodziło do stosunków bez wytrysku nasienia, mogło dojść do kontaktu z preejakulatem. Zawiera on dostateczną ilość plemników, aby doszło do zapłodnienia.
Na początku ciąży stężenie HCG może być zbyt niskie, aby dać dodatni wynik testu ciążowego. Dlatego po tygodniu należy wykonać kolejny test ciążowy.
Pozdrawiam