Czy ciąża jest możliwa przy seksie przerywanym?

Współżyłam z chłopakiem, doszło między nami do seksu przerwanego. Nie czułam, aby on miał wytrysk. Istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży? Trudno mi obliczyć dni płodne, ponieważ mam dość nieregularny cykl miesiączkowania.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie. Tak zwany "stosunek przerywany" nie jest metodą antykoncepcyjną. Jeszcze przed orgazmem, w trakcie podniecenia, z penisa wydostaje się preejakulat, w którym znajdują się także plemniki. Proszę zrobić test ciążowy.

Pozdrawiam.