Seks przerywany a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Uprawiałam stosunek przerywany ze swoim chłopakiem, przyjmuję tabletki antykoncepcyjne zgodnie z zaleceniami, a chłopak nie doszedł we mnie. Jestem po okresie, po dniach płodnych i wg kalendarzyka szansa na zajście w ciążę jest średnia. (jednak to tylko kalendarzyk) Jednak słyszałam, że istnieje preejakulat, który podobno zawiera plemniki. Czy istnieje prawdopodobieństwo, że mogę zajść w ciążę?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli po stosunku wystąpiło krwawienie to prawdopodobieństwo ciąży jest minimalne. Co do preejakulatu to jak najbardziej ma Pani racje