Druga ciąża: kiedy zrobić badania, by mieć pewność?

Witam. 13.11. urodziłam dziecko, wszystko było w porządku. 5 dni temu współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia, ale nie doszedł do końca. Jaka jest szansa, że mogę być w ciąży, bo słyszałam, że po pierwszym porodzie można szybko być drugi raz w ciąży. Kiedy mogę zrobić badania?

Witam serdecznie.
Jeżeli nawet nie doszło do wytrysku nasienia mogło dojść do kontaktu z preejakulatem. Zawiera on plemniki. Dlatego podczas stosunku przerywanego istnieje możliwość zajścia w ciążę.
Test ciążowy należy wykonać po około 10-14 dniach od stosunku.
Pozdrawiam.