Druga ciąża po pierwszym porodzie: czy jest to możliwe tak szybko?

13.11. urodziłam dziecko. Wszystko było ok. 5dni temu współżyłam
z chłopakiem. Nie zabezpieczyliśmy się, ale nie doszedł do końca. Jaka
jest możliwość,  że mogę być w ciąży, bo słyszałam, że po
pierwszym porodzie można szybko zajść w drugą ciążę. Kiedy mogę zrobić
badania?

Witam serdecznie.
Jeżeli doszło do stosunku bez zabezpieczenia należy wziąć pod uwagę możliwość zajścia w ciążę. Mogło w tej sytuacji dojść do kontaktu z preejakulatem, który zawiera plemniki.
Test ciążowy należy wykonać po około 2 tygodniach od stosunku.
Pozdrawiam