Ryzyko ciąży po włożeniu penisa do pochwy na 2 minuty

wczoraj z chłopakiem doszło do tego, że byliśmy bardzo napaleni a sam petting nie dał nam pełnej satysfakcji, on włożył penisa we mnie i jakieś 2 minuty wykonywał ruchy, nie był blisko orgazmu, więc nie był to stosunek przerywany, ale i tak boję się ciąży, jest jakieś prawdopodobieństwo że tylko przez samo włożenie mógł mnie zapłodnić?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Istnieje takie prawdopodobieństwo ponieważ plemniki mogą również znajdować się w pre-ejakulacie, który przed wytryskiem się wydziela. Zależne to jest także od dnia cyklu ( czy akurat były to dni płodne). Jednak prawdopodobieństwo to nie jest duże. Pozdrawiam