Bolesność pod kolanem po usunięciu żylaków

Jestem po usunięciu żylaków para wodną,pod kolanem mam zgrubienie oraz w tym miejscu odczuwam ból, czy to normalne

Jeśli te dolegliwości występują niedługo po zabiegu czyli w przeciągu 1-2 tygodni to raczej jest to typowy stan pooperacyjny. Jeśli jest to dłuższy okres pooperacyjny to radziłbym w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem, który wykonywał zabieg.