Rwący ból stopy po usunięciu żylaków

W 2014 roku miałam usunięte żylaki. Po pół roku od operacji zaczęła mnie boleć stopa boli rwie. Biorę lek "Neurovit" ale dalej boli.Może mam uszkodzone nerwy. Co robić??

Raczej takie dolegliwości nie mają nic wspólnego z przebytym zabiegiem. Radziłbym w tej sprawie na początki skonsultować się z ortopedą, a jeśli w układzie kostno-stawowym ortopeda nie stwierdzi patologii trzeba będzie skonsultować się neurologiem.