Opuchnięcia nogi w miejscu usunięcia żylaka

Witam. Chciałabym się dowiedzieć dlaczego puchnie mi noga w tym miejscu gdzie był usuwany żylak (nie cała tylko część) Rano jest ok, najgorzej wieczorem. Żylaki miałam usuwane pół roku temu biorę diosminę. Proszę o odpowiedź.

W tej sprawie na pewno trzeba udać się na ponowną konsultację do lekarza, który Panią operował. Być może celem dokładnej oceny stanu układu żylnego po operacji będzie wskazane kontrolne USG Doppler (może niedoszczętnie został usunięty patologicznie zmieniony układ żylny powierzchowny). O wszystkim zadecyduje chirurg.