Żylaki na prawej łydce a bolesne żylaki

witam na prawej lydce i prawym kolanie mam zylaki od jakiegos czasu boli mnie to kolano ale teraz juz i pod kolanem prazy kazdym zgieciu nogi bol jest nie do wytrzymania czy moze miec to wziazek z zylakami?dodam ze bol promieniuje na lydke i do pachwiny.

Raczej ból tego typu jak Pani opisuje nie ma nic wspólnego z żylakami. Radziłbym w tej sprawie raczej skonsultować się z ortopedą, gdyż ból może mieć związek z patologią w zakresie stawu kolanowego i struktur otaczających.