Ból pod kolanem, promieniuje na mięśnie uda i łydki

Mam 44 lata.Od marca odczuwam ból pod kolanem, promieniuje na mięśnie uda i łydki także. Myślałam,że to od przetrenowania, bo chodziłam z kijkami(wczesną wiosną), teraz już ćwiczę nordic walking.Wzięłam 5 zabiegów u fizjoterapeuty( masaż manualny, laser, prądy) lecz po chwilowej uldze ból powrócił.Potrzebuję porady lekarza, proszę o pomoc i do jakiego specjalisty mam się udać. Dziękuję. Renata

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem patologii w obrębie stawu kolanowego. Sugeruję konsultację ze specjalistą ortopedą. Skierowanie do specjalisty uzyska Pani od lekarza POZ.