Silny ból przechodzący od zgięcia kolana przez łydkę

Witam serdecznie. Mam problem z kolanem od wewnętrznej strony na tzw zgięciu. Straszliwy ból przechodzący od zgięcia przez łydkę. mam tez wrażenie ze drętwieje mi lekko stopa najmniejszy ból jest w pozycji stojącej, największy podczas siedzenia, wyjątkowo rwący. z racji tego kuleje podczas chodzenia dość znacząco. mam 31 lat, 186 cm wzrostu i 95 kg wagi, codziennie jezdze na rowerze, ale nie więcej niz 10 km, nie forsuje się. bardzo proszę o poradę

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem patologii w obrębie stawu kolanowego. Sugeruję konsultację ze specjalistą ortopedą.