Ból na zgięciu kolana

Witam. Mam problem z prawą nogą mianowicie za kolanem (na zgięciu). Ból pojawił się wczoraj podczas treningu piłkarskiego lecz nie ukrywam zignorowałem ten ból i z czasem przeszedł lecz gdy wróciłem do domu ból zmów się pojawił ale nie uniemożliwiaj poruszenie się. Gdy dziś rano wstałem ból nadal doskwiera a w dodatku wyprostowanie nogi sprawia mi spory ból co nie umożliwia chodzenie. Gdy prostuję nogę czuję jakby ścięgna odmawiały posłuszeństwa ale może jest to zgubne. Jak temu radzić?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może być to spowodowane naciagnieciem mięśnia. Jedyna skuteczna metodą na pozbycie się bólu jest odciążenie tej kończyny na ok 2-3 tygodnie.

Pozdrawiam.