Ból kolana od zewnątrz i śordka

Od około 10 dni boli mnie prawe kolano. Ból szczególnie doskwiera z prawej strony od zewnątrz i pod kolanem w zgięciu. Czy może być to spowodowane nadwyrężeniem np gdyż od miesiąca zaczęłam codzienny dość intensywny trening chodzenia z kijkami? Kolano jest jakby zblokowane.

Aleksander Ropielewski

Może to być spowodowane zwiększeniem obciążenia treningowego, jednak bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie tego stwierdzić. Sugeruję odpoczynek i kontakt z ortopedą.