Co powoduje ból pod kolanem i łydki?

Mam 32 lata.Od dwóch dni boli mnie pod kolanem a także łydka i ciągnie mi do pięty i uda.W pięcie czuję lekkie mrowienie.Nie mam opuchlizny.Ostatnio zaczęłam jeździcć na rowerze.Czy to przez to czy może zakrzepica?Nie biorę żadnych leków ani tabletek antykoncepcyjnych.

Dobry Wieczór,
Trudno powiedzieć coś jednoznacznie, możliwe, że ma pani torbiel Backera. Proponuję wizytę u ortopedy celem badania i zlecenia odpowiedniej diagnostyki.
Pozdrawiam.