Kłujący ból uda i łydki u 26-latki spędzającej 12 godzin w pozycji stojącej

Witam Od pół roku pracuję 5 dni w tygodniu przez 12 godzin na stojąco od miesiąca dwóch mam problem z udem i łydką czuję jakbym miała je strasznie ściągnięte, skurczone po paru godzinach udaje mi się to rozchodzić, jest to straszny kłujący ból mam 26 lat Weronika pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane przeciążeniem. Nie można wykluczyć nieprawidłowości w obrębie kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy celem wdrożenia diagnostyki.