Opuchnięta łydka od 2 tygodni

Prosze o pomoc.. Od 2 tygodni mam opuchnieta lydke lewa o 2cm raz o 1cm mialam robione testy ddimery 3 razy i usg doppler i wykluczyli zakrzepice..... Nie boli przy chodzeniu tylko przy siedzeniu...Co moge jeszcze zrobic jakie badanie??

Może to jakiś obrzęk miejscowy samych mięśni łydki, jakiś stan zapalny w ich zakresie lub struktur sąsiadujących. Jeśli obrzęk nie ustąpi po środkach przeciwbólowych i przeciwzapalnych radziłbym jeszcze w tej sprawie skonsultować się z ortopedą.