Opuchlizna stopy u 23-latki

witam. Jestem kobieta w wieku 23 lata mam problem z opuchlizna na lewej stopie. Obrzek pojawia sie zazwyczaj w pracy po kilku godzinach stania na nogach oraz gdy temperatura na zewnatrz przekracza 20stopni. Stopa rosnie do takich rozmiarow ze nie jestem w stanie zalozyc zadnego buta. Wszystkie badania nic nie wykazuja. Przeplyw krwi jest dobry, usg zyl takze. Czy mozliwe ze jest to zwiazane z uszkodzonym ukladem limfatycznym?

Tak być może właśnie ma to związek z patologią naczyń chłonnych skoro w układzie żylnym nie wykazano patologii. Radzę w tej sprawie jeszcze bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem naczyniowym.