Bolesność pod żebrem u 36-letniej osoby a możliwe dolegliwości

Witam serdecznie od 2 tygodni jakoś tak , odczuwam po lewej stronie w okolice ledzwiowej , pod zebrem takie uczucie jak coś by mi przeszkadzało , stojąc dłużej czuje taki choćby ciężar na plecach , chocbym miała tonę na sobie , siedząc odczuwam po prawej stronie żebra cos nie wiem czy juz to w psychice mi siedzi bo cały czas myśle o tym , nic mnie nie boli , byłam u pani dr w Niemczech bo tu jestem do 28 lutego i mówiła ze to mięsień , pokazywalam jej ze czuje coś pod zebrem co mi jest Dziekuje

Renata GrzechociĹska

Proponuję po powrocie udać się do lekarza rodzinnego. Czasami występują takie odczucia "nie ułożenia" się czegoś w jamie brzusznej. Jeśli jednak trwa to długo należy wykonać odpowiednie badania.